Main » 2012 » Aprill » 19 » Intervjuu Matt-ga
13:07
Intervjuu Matt-ga
Heatworld tegi intervjuu Matt Lanteriga, kes mängib sarjas ''90210'' Liami't.

Mis on parim asi seoses ''90210-s'' olemisega?
Ma saan kindlalt öelda, et parim asi seoses seal olemisega on heade sõprade saamine. Me oleme seda sarja teinud nüüd kolm aastat ja meil on parim töö maailmas - ma saan minna tööle ja ühtlasi aega veeta ka koos oma sõpradega. 

Kes on su parim sõber sarjast?
Seda on päris raske öelda, sest me kõik oleme üsna lähedased. Ma näen tihti, et Michael Stegerit pole sarjas, kuid me saame kõik kõkku ja läheme koos õhtust sööma, nii, et me näeme üksteist üsna palju.

Sa oled olnud paljudes filmides ja sarjades peale ''90210'' - milline nendest oleks sinu lemmik?
Seal on hetkel üks, mille filmimist ma just lõpetan - üks võte on veel suvel. Selle filmi pealkiri on ''A Change Of Rain''. Käiskiri on lihtsalt hämmastav ja see karakter läheb nii paljust läbi, nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Ma olen väga põnevil, et näha kuidas see film välja tuleb - ma olen üsna rahutu, et seda näha. See peaks millalgi järgmine aasta välja tulema. 

Kes on kõige kuulsam isik, kelle number on sul telefonis?
Minu jaoks on kõige kuulsamad minu ema ja isa - need on nümbrid, mis on minu jaoks kõige olulisemad. 

Kui sa saaksid oma elu kellegagi ära vahetada, kes see oleks?
Ma tean, et paljud inimesed ütleksid president või midagi sellist, kuid ma vihkaks seda. See oleks nii keeruline ja seal on liiga palju survet. Ma olen reisinud Bora Bora'le ja ma arvan, et see on justkui taevas siin alla. Seal on inimesed, kes töötavad tuuride giididena ja ma usun, et ma tahaks koha vahetada ühega nendest. Mulle meeldiks lihtsalt seal agega veeta ja tega kalastamis tuure Bora Bora'l. Seal on lihtsalt nii ilus. 

Kui sa saaksid muuta ühte asja enda juures, siis mis see oleks?
Vahel või ma olla väga kõhklev. Ja ma arvan, et ma analüüsin asju liiga palju.

Mis sa arvan, milline on sinu parim omadus?
Inimesed ütlevad, et mu silmad on mu parim omadus, nii et ma pakun seda.

Sa olid filmis ''Vampiirid imevad'', mis on paroodia ''Videviku'' filmidest. Mis sa arvad, kuidas tunneb end Robert Pattinson, et te võtsite enesekindluse välja sellest filmist?
Ma ei ole kunagi kohanud Robert Pattinsoni, kuid ta tundub üsna tore mees - ta tundub sellist tüüpi mees, kes ei võta asju liiga tõsiselt, nii et ma arvan, et ta naeris selle peale. Pelaegi, kui arvesse võtta, et me parodiseerisime tema filmi, siis see pidi olema ka hea film, sest imitatsioon on kõrgeim meelituste viis.

Mida sa arvad ''Videviku'' filmidest?
Peale seda kui ma sain osa filmis ''Vampiirid imevad'', siis ma vaatasin esimest kahte ''Videviku'' filmi palju. Mulle meeldivad videviku filmid, kuid see on selline nagu see on - sa tead, et sa oled omamoodi kevas romantikas.

Inimesed on hullumas ''Näljamängude filmide tõttu - oled sa seda näinud?
See on ka siin massiivne. Ma olen tegelikult ka selle käsikirja lugenud, mulle oleks väga meeldinud selles olla. See on üsna hämmastav film, ma mõtlen, milline unikaalne idee - ühel küljel on sul selline romantika, kuid teisest küljest on sul selline õudne ja paheline külg ka. Tekitab veidike sellist Rooma gladiatoori tunnet. See on väga pingeline. Jennifer Lawrence on suurepärane nagu ka teised peategelaste näitlejad. 

Milline kuulsus on salajaselt olnud sinu jaoks kuum?
Ma ei tea, seal on lihtsal nii palju kuumi kuulsuseid. Loomulikult kõik ''90210'' daamid on väga hea väljanägemisega. Ma arvan ka, et Katy Perry on väga kuum.

Kellesse sa olid armunud, kui sa olid suureks kasvamas?
Kui ma olin teismeline, olin ma armunud Jenny McCarthy'sse ja Carmen Electra'sse, sest ma olin harjunud neid nägema MTV saates ''Singled Out''.

Mis sa arvand, kes on maailma lõbusaim isik?
Ma armastan kõiki Will Ferrelli filme. Peaaegu kõik filmid, mis ta on teinud, on nagu ''jackpot''. Ma arvan, et ''Talladegah Nights'' on fantastiline film. Ja ma olen põnevil, kuna ''Anchorman 2'' tuleb välja.

Kas sa veedad palju aega siin, UK-s?
Tegelikult olen ma varem UK-s olnud vaid korra - ma tegin siin filmi, aga siinsed võtted kestid ainult kolm päeva. Kuid ma tulen 30.aprillil, kuna mul on fotosessioon siin. Asi, mis mulle UK juures meedib on siinne ajalugu - ma olen natuke nagu ajaloo fänn.

Milline oleks sinu unistuste roll?
Ma arvan, et olla Marveli superkangelane oleks suurepärane. Ja olla Captain America, oleks olnud ka väga lahe. Ma ei suuda oodata, et näha Marveli uut filmi ''Avengers Assemble''.

Kes sa olid varem, kui sa polnud veel näitleja?
Varem, kui ma ei olnud veel näitleja, siis ma töötasin professionaalses pesapallis, mitte kui mängija, kuid ma töötasin koos Atlanta Braves-ga. Ma lihtsalt armastasin väga pesapalli, nii et ma olek stahtnud teha midagi seoses pesapalliga.

Sa töötasid koos Kim Kardashian-ga filmis ''Disaster Movie'' - milline ta on?
Kim on väga lahke. Ma ei teadnud, mida oodata, kui ma teda esimest korda kohtasin, selle kõige pärast, mida sa loed tabloididelt. Kuid ta on väga tore isik ja mulle meeldis see, et sain teda tundma õppida.

Kas sa käid hetkel kellegagi?
Jah.

Kas ta on kuulus?
Ei, te ei tea teda. Me oleme koos olnud nüüdseks paar aastat - ma kohtsasin teda oma kodulinnas.

Nii, et mida sa järgmiseks teha plaanid?
Me lõpetame ''90210'' neljanda hooaja filmist, me ei tea, kas me saame ka viienda hooaja, kuid me loodame, et saame. Kui me saame selle, siis me hakkame filmima juulis, kuid ülejäänud aega ma eriti ei tea. Hetkel on valmimisel kaks filmi, mis peaksid välja tulema filmifestivalil - ''A Chance Of Rain'', millest rääkisin varem ja veel filmi nimega ''Liars All''. Võib-olla võtan ma suvel ette mõne filmi, kuid kui mitte, siis teen väikse pausi.


Category: Matt Lantner | Views: 388 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]