Main » 2011 » Juuni » 23 » Gillian ajakirjas Be
19:12
Gillian ajakirjas Be
Kalifornia blond tüdruk üritab ikka püüda. 25-aastane tüdruk, kes on sündinud Washingtonis on saanud oma peamise kuulsuse noortesarjas 90210, mis on uus versioon Beverly Hillsist. Ta pidid olema vaid külaline paari episoodis, kuid tema karakter blond surfitüdruk sai oluliseks.

Kuidas see sinu jaosk alguse sai?
Ma andsin teatri tunde mõnedele probleemsetele lastele Wahingtonis, kus ma ka üles kasvasin. Palju on tulnud keerulist teed pidi, see oli keeruline nende jaoks kuidas oma emotsioone välja näidata. Tänu  kujutlusvõimele nad avasid ennast, nad võitlesid oma hirmudega ja õppisid seda jagama. See oli siis kui ma sain aru, et ma tahan seda teha oma elus: anda inimestele see, et nad saaks tunda asju. Ma armusin sellesse kunsti, et ma saan jagada kogemusi ja rääkida lugusi.

Kes sind avastas?
Ma olin reisil Aafrikas, saarel Kenyas ja ma kohtasin lavastajat võtetel, kelle soovil kolisin Los Angelesse. Ja seal ma elan ja töötan kuni praeguseni.

Kas seal oli suur surve kui said glamuurseks?
Otseloomulikult oli. Kuid glamuur oleneb sellest kuidas seda tõlgendada. Minu jaoks on see ideaalne sensuaalsus, sörkjooks dresside ja kõrgete kontsadega.

Kuidas sa tõlgendad oma stiili?
Vaba soolomäng, impulsiivne ja konfliktne. Koos maagilise puudutusega.......

Sind on tsiteeritud paljudes moeblogides....
Ma arvan, et see tähendab enamasti seda, et inimesed reageerivad heas suunas seoses minu vaatenurgast moele.

Mis oleks sinu unistus?
Teha prantsuse filmi.
Views: 378 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]