Main » 2011 » Juuni » 16 » Intervjuu Tristan Wildisga
21:40
Intervjuu Tristan Wildisga
Latina.com viis läbi intervjuu 90210 staari Tristan Wildsiga seoses tema kaasstaari Trevor Donovani lahkumisega 90210-st.
Kas sa oled tagasi ka järgmises hooajas?
Jah, söör. Ma olen tagasi ja valmis ülikooliks.

3.hooaja lõpus sinu karakter Dixon avaldas, et ta ei lähe Kalifornia ülikooli koos oma sõpradega vaid Pepperdine ülikooli. Kas see on ikka nii?
Kui praegu öelda, siis ma arvan, et jah. Ausaltöeldes on mul väike istumine sarja tegijatega, et rääkida kuidas lugu edasi kulgeb ja kuhu me läheme.....Aga jah, ma lähen ikka Pepperdinesse.

Hiljuti avaldati, et sinu kaasstaar Trevor Donovan lahkub sarjast. Kas sa oled kurb, et ta lahkub?
Jah. Trevor on lahe kutt. Ta on nagu mu kodupoiss. Me oleme igas mõttes kokku liimitud nagu perekond ja ta on tõesti lahe tüüp. Ma ei ole super pahane, sest ma saan põhjusest aru - sa ei taha rünnata surnud hobust looga. Ja ma tean, et sarja kirjutajatel on hea idee kuidas see kõik tema jaoks lõpetada. Nii et ma ei ole nii pahane kui ma olema peaks, kuid see juhtus nagu välk selgest taevast.

Kas Trevor tahab lahkuda sarjast?
Ma ei usu, et ta tahaks lahkuda. Ta tahaks jätkata fännide jaoks, aga ma arvan, et sarja tegijad ja tema said aru, et see võib olla.......põhjus miks ta on neil seal, et sellest teemast rääkida(gei teema) ja tema hoidmine seal võtaks ära armsuse kui tuua välja selline teema.

Kas sa arvad, et see on sarjale hea, et teil on gei karakter?
See kindlasti oli. See tõi esile teema, mis on kogunud praegu Ameerika populaarsust - mitte ainult Ameerikas, vaid praegusel perioodil Ameerikas. Nad tutvustasid seda sellisel pöördelisel ajal meie kultuuris, kui paljud lapsed kannatasid kiusamise alla, kuna nad on geid. Ma arvan, e tutvustada Teddyt kui geid ei andnud mitte ainult nendel lastele hääli vaid see andis ka kellegi kellele otsa vaadata ja öelda:''Hei see ei ole nali. Ma ei pea sellepärast kartma. Keegi mõistab mind ja see on otse siin televisioonis.''


Category: Tristan Wilds | Views: 386 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]