Main » 2011 » Mai » 18 » Järgmises hooajas võib olla palju rohkem muutusi näitlejatega
22:54
Järgmises hooajas võib olla palju rohkem muutusi näitlejatega
90210 staar AnnaLynne McCord selgitas meile, et mitte kõik näitlejad ei tule neljandal hooajal tagasi, mis algabSeptembris.

Seriaal, mis lõpetas oma kolmanda hooaja eile õhtul, keskendub uuel hooajal kekskoolist kolledžisse minemisele, mis annab meie seriaali looajatele Patti Carr'le ja Lara Olsen'le võimaluse teha mõningaid suuri muutusi.

''See on midagi, mida me oleme rääkinud,'' selgitas McCord EW'le. ''Ma arvan nende motiividele mõeldes, et nad vähendavad inimesi, sest see võib olla keerukas, kui inimesed on erinevates kohtades.''

Näitlejanna ütles, et ta pole isegi kindel, et tema karakter on seriaalis ohutul positsioonil, ta on ikka mures oma kaasnäitlejate positsiooni pärast.

''Loomulikult oleme nüüd nagu perekond, see on see osa, mis ei ole hea,'' lisas ta. '' Sa pead mõtlema, milline su õdedest või vendadest ei pruugi seal enam olla.''

Sel aastal on varem juba kinnitatud, et täiskasvanud karakterid Debbie ja Ryan, keda mängivad Lori Loughlin ja Ryan Eggold, lahkuvad kolmanda hooaja lõpul.

Seriaali pressiesindaja on öelnud, et on liiga vara öelda, millised karakterid jätkavad neljandas hooajas. 
Category: Seriaal | Views: 385 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]