Main » 2011 » Aprill » 8 » Navid ja Silver tulevad avalikult paarina välja
21:32
Navid ja Silver tulevad avalikult paarina välja
Tundub, et Navid ja Silver teevad lõpu oma suhte salajashoidmisele, vähemalt seda näitavad 18. episoodi pildid. Aga just siis, kui nad arvavad, et nad saavad selle tehtud Mehhikos, tuleb ja Adrianna rikub kogu lõpu ära.

Adrianna ja Silver sõna otseses mõttes viskuvad järgmises episoodis üksteise ette, mis võib mõlemad tüdrukud lõpuks isiklike kaotusteni viia.

Tristan Wilds ütles meile, et Silveri allamineks võib olla suurem kui see mida me juba näinud oleme ja Manish Dayal andis teada, et Adrianna jõuab oma murdumispunkti, mis suunab teda kaljule.

Kui sa ei ole 90210 jälginud - häbi sulle, muide - siin on see, mida staarid seriaalist ütlevad, mida me võiks oodadat kevadvaheaja episoodist:

Alan Ritchson, kes hakkab mängima Teddy vana koolikaaslast, ütles, et ta karakteril on suur mõju Tedd isiklikule teekonnale. ''Tripp teab isennast paremini kui Teddy,'' ütles Alan. '' See annab talle tugeva tõuke.''

Ja kõlab nagu Naomi ja tema nohikust uus mees Max vaevalt lahkuvad oma hotellitoast. ''See on kindlasti mänguline periood Maxi ja Naomi suhtes,'' ütles Josh mulle kevadvaheaja plaanidest.
Category: Seriaal | Views: 419 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]