Main » 2011 » Veebruar » 26 » Abbie Cobb räägib 90210ist
13:29
Abbie Cobb räägib 90210ist
Abbie mängib sarjas 90210 Annie manipuleerivat nõbu Emily't. Abbie Cobb on tüdruk, keda hetkel kõik armastavad ja vihkavad korraga, aga neile, kes loodavad, et Annie elu läheb varsti jälle normaalseks tagasi, on meil häid uudiseid. "Emily saab aru, et on valesti käitunud ja ta ei jää enam kauks sarja," rääkis Abbie. "See jama, mis ta on korraldanud maksab talle endale lähimate episoodide ajal kätte." Kuigi see ei tähenda, et Emily kunagi tagasi ei tule...
"Ta ei lõpeta seda aastat Beverly Hillsis, aga on alati võimalus, et ta naaseb Annie't kiusama, kui nad järgmisel aastal ülikooli lähvad."

Abbie ei ütle, kas Emily jääb linna suure lõpuballi osa jaoks, aga kuna seda filmitakse praegu, siis arvatavasti ta ei tule ballile.

K(üsimus): Ma olen kindel, et sa tead seda, aga kas sa teadsid, et sa oled peaaegu JennieGarth'i kaksik?

V(astus): See on üpris naljakas, ma peaaegu ei saanud sellepärast seda rolli. Ma kõndisin sisse ja produtsent pillas pastaka maha. Ta oli nagu 'Oh my gosh!' Pärast, kui ma olin juba rolli saanud, ütlesid nad mulle, et ma ei oleks seda peaaegu saanud, kuna nad kartsid, et see ajab fännid ja kõik teised segadusse ning nad hakkaksid sosistama [Kelly] salajase lapse pärast. Jennie töötab teiste projektide kallal ja nad ei tahtnud, et fännid arvaksid, et ta tuleb tagasi. Nad tegelikult kirjutasid isegi selle juuste värvimise käsikirja, et ma näeks natukenegi vähem Kelly moodi välja.

K: Emily võitlusstseenid Annie'ga on üpris pingelised. Kuidas on Shenae'ga töötada?


V: Shenae'ga on väga hea töötada. See fakt, et me saame ekraanil kogu-aeg võidelda teeb meie mitte-ekraanil oleval vestlused väga naljakaks. Nagu 'OK, nüüd sa lööd mind siin näkku ja ma karjun su peale.' See on nii naljakas. Ma arvan, et tüdrukute kakluste stseene on kõige lõbusam filmida. Aitab see, et ta on väga lahe, jalgadega maa peal olev tüdruk. Meil on seoses sellega väga lõbus. Me ei võta üksteist nii tõsiselt.

K: Kas Emily kiusab ainult Annie't või tahab ta seda kõigiga teha?

V: Järgmises osas teed ta kindlasti asju, milles kõik osalevad. See on grupidraama. Tema terve eesmärk on kõik Annie vastu pöörata, seega tema plaan on põhiliselt Annie hävitada ja tema koht endale võtta. Aga selle esmaspäevases osas on mul ka teiste tüdrukutega stseene.

K: Sa ei ole esimene hull Emily, kes käib West Bev.-is. Kas sa tead originaalsarja Emily Valentine'ist midagi?

V: Jah tegelikult ma uurisin tema kohta väga palju, et teada saada, mis ta endast kujutab ja võtta ideid vanast sarjast, aga teha seda ikkagi erinevalt.
Emily Valentine oli üpris hull. Ma arvan, et [minu Emily] on nagu 'moondunud hullud vestlused' ja ta on rohkem nagu 'moondunud hull, kes paneb kõigele tule alla'. Mulle siiski meeldib see. Ta on nagu kahe-näoline, manipuleeriv noa selgalööja. Ja ta ALATI lisab väga huvitavat draamat sarja. Ja ma tean, et see ajab internetis fänne hulluks.

K: Seega loed sa palju, mida fönnid internetis ütlevad?

V: Oh, mu lemmik asi on minna oma Facebooki fännilehele ja vaadata, mida inimesed minu kohta ütlevad. Siis ma kirjutan seinale ja ütlen 'Ma ei ole päriselt selline! Kuidas sa saad minu kohta midagi sellist öelda!?' Mulle meeldib fänne närvi ajada ja neid arvama panna, et ma olen mingi hull jälitaja.
Category: Teised osatäitjad | Views: 1857 | Added by: Kristen90210 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]