Main » 2010 » Detsember » 4 » Jessica Lowndes'i intervjuu
10:51
Jessica Lowndes'i intervjuu
Jessica Lowndes mängib 90210is Adrianna't, aga hiljuti mängis ta ka õudusfilmis Altitude. See film räägib sõpradest, kes tahavad lennata kontserdile, aga lennukis hakkab nendega väga hirmsaid ja üleloomulikke asju juhtuma.

Sa mängid väga võimekat naist, kes satub pahandustesse.

Ma mängin Sarah't, kes on noor piloot ja tahab sõidutada oma sõpru teise linna kontserdile. Ta oli selleks valmis, aga veel väga noor. Tema ema oli ka piloot ja suri lennuõnnetuses, kui Sarah oli 9-aastane. Sarah polnud valmis nendeks üleloomulikkudeks nähtusteks, mis neid ees ootavad.
Tema oli olukorra eest vastutav ja ta tundis ennast vägagi süüdi, kui asjad hakkasid halvasti minema. Ta oli ka väga kurb ja tundis ennast süüdi, kui ta mõistis, mis oli juhtunud ja et ta oli kaotanud endale lähedasi inimesi.
See ongi juhtum lennukis, mis piloodile väga raskesti mõjub ja seda filmi oli äga raske teha. Ma võtsin seda väga tõsiselt ja käisin isegi lendamiskursustel.

Kuidas sa üleloomulike stseenidega toime tulid?

Kui ma esimest korda käsikirja lugesin, kartsin ma väga seda teha. Ma sain pakkumise ja ma armastan režissööre ja Marvel'i ja ma teadsin, et see oleks visuaalselt väga lahe. Ja ma saime filmida minu kodulinnas Vancouveris.
Lennutunnid meeldisid mulle ka väga.

Te filmisite väga lühikest aega-ainult 22 päeva ja teie teiste osatäitjatega pidite kogu aeg istuma!

Tavaliselt, kui on võtted, siis saab seista ja kõndida ja inimestele silma vaadata, aga selles filmis vaatab minu karakter ainult ette kogu aeg ja jälgib teed ning taevast. Ta ei vaatanud inimestega rääkides neile silma. See teeb selle veenvamamaks.
Kaamera oli otse mu näos ja minu nina eest käidi kogu aeg võileibadega läbi. Ma pidin sellises olukorras veenvalt mängima, et ma juhin lennukit smile . Lennukis oli ka väga kitsas ja vähe ruumi meile viiele pluss veel režissöörile ja kaameratele. Aga me saime kõik headeks sõpradeks!

Kas oli raske kogu aeg pinge all filmida?

See oli raske, sest kogu tegevus toimub ühe päevaga. Iga päev pidime me samasuguseid emotsioone andma ja seal oli ka hästi natuke romantikat, aga siiski väga palju draamat ja õudust.
Ja et see kõik oleks huvitavam, oli meil ka väike armukolmnurk. See oli väga emotsionaalne. Mu silmad olid kuu aega hiljem ikka paistes, sest ma pidin väga palju nutma smile

Kas sa valmistusid nende stseenide jaoks väga pikalt?

See on raske, aga mulle tegelikult meeldivad nutustseenid smile . Selline film on teisel emotsioonitasemel.
Esimene juhtum juhtub ja sa oled masendunud, aga on ka selliseid kohti, kui sa ei ole nii hirmunud.

Kas sa oled nüüd hingega tagasi 90210i juures?

Ma olen tagasi! Mu karakter on keskkoolist ära tulnud, et keskenduda oma muusikakarjäärile. Ma salvestasin ka oma enda albumit koos hip-hopi laulja Ironik'uga oma enda laule ja mulle meeldis ka väga sarjas laulda.
Nad olid nii vastuvõtlikud. Meil on alati sarja võtetel väga lõbus ja meil on alati olnud. Osad asjad on sellel aastal olnud ka natuke ebameeldivad, aga ma oled Adrianna'ga ikkagi vägagi sarnane. Minult ei ole küll kunagi midagi välja pressitud, aga me oleme ikkagi sarnased smile

Kuidas sul enda muusikaga läheb?

Ma kirjutasin oma enda albumi. Mul on umbes kolm kuud vaba aega, et seda salvestada ja mu singel on ka Inglismaal väljas! See on maailma kõige lahedam asi! Mul oli YouTube'is esimese nädala jooksul juba miljon vaatajat!

Milliseid rolle sa tahaksid mängida?

Neid on nii palju! Romantiline komöödia oleks tore ja annaks mu paistes silmadele väikese puhkuse smile . Ma tahaks ka midagi väga rasket ja väljakutsuvat teha, nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Mulle meeldib karakterisse täiesti sisse elada.
On nii palju asju, mida ma tahaksin teha. Näiteks mõnele Disney filmile häält peale lugeda vms. Ma tahaks midagi muusikaga seotud ka teha. Ühel päeval tahaksin ma ka Broadway'l mängida!

Category: Jessica Lowndes | Views: 372 | Added by: Kristen90210 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]