Main » 2010 » September » 17 » Kes on 90210's uus kutt päriselt?
20:38
Kes on 90210's uus kutt päriselt?
                 
Kas Ivy ja Dixoni suhe muutub? Nende armas romaan on ohus Ivy lapsepõlve majakaaslase Oscari tõttu

Siin on väike tuvustus müstilise mehe kohta, teda mängib Blair Redforg: Ta on inglane, ta on vanem kui teised West Beverlys ja ta loodab jääda Ivy ja ta ema Laureli juurde. Kuid tegelikult magas Oscar suvel Ivy ema Laureliga ja see on põhjuseks, miks Oscar tahab korrata lõpuklassi.

''Ma armastan tema karakteri allakäimist,'' räägib Gillian naerdes.''Ühel hetkel on ta Johnny Depp, teisel hetkel talendiks härra õige ning ühel hetkel jällegi seksikas.''

Ivy näeb oskari metsikumat külge, isegi kui ta peaks temaga ettevaatlikult käituma.''Tema kavatsused ei ole päris selged,'' ütleb Redford, kes ei ole inglane. ''Peagi võib teda näha koos teistega,see on nagu ta liigutaks malenuppu.'' Ja miks ta ostustas korrata lõpuklassi?''Ta ütles midagi, et tal pole plaaniski niipea Inglismaale tagasi minna, aga ma ei tea kas ma üldse usun ennast,''ütles Redford.

''Sa pead ootama ja vaatama, mida ta tegelikult Ivy vastu tunneb või see on lihtsalt osa tema keerulisest skeemist.''

Midaiganes ta ka ei tee, kuid tekib situatsioon, kus ta lõhub Ivy ja tema ema suhted.Kas vabanemine on kaugel?'' Ma olen jultunud, et nende suhte rikun, kuid see ei ole õige,ää ütleb Zinser.''Seda võib ola keeruline ja väga huvitav vaadata... Vanemad selles sarjas on tõesti suevad välja, kas pole? Naomi vanemaid pole enam seal, direktor Wilson on läinud...''

Ja mis seaostub Dixoniga? Kas ta hakkab alla käima , nii ruttu pärast kasutamis L-sõna? Kas Ivy tõesti jääb Oscariga? ''Ivy ja Dixon suhe on mitmeid kordi lõppemas,'' räägib Zinser.'' See on esimen kord, peale seda, kui nad üksteist viimati väikeste lastena nägid ning nüüd on suhted muutunud.

Aga Zinser ütlem, et nende romaan Dixoniga on muutunud sügavamaks ja rohkem haavatavamaks, see on midagi mida on tore näha Ivy puhul sel aastal.

Category: Seriaal | Views: 405 | Added by: Dobrevic | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]