1.We're Not In Kansas Anymore
Harry Wilson on uus direktor West Beverly Hillsi Keskkoolis, ta tuli Kansasest tagasi Beverly Hillsi,mis oli tema lapsepõlvekodu. Ta saabus koos oma naise Debbiega, nende tütre Anniega ja adopteeritud poja  Dixoniga.Nende esimesel päeval West Beverlys, kohtusid  Annie and Dixon  Ethaniga- lacrossi mängja kellega nad kohtusid paar suve tagasi. Kui naomi kukub läbi tegemata koduse tööga, siis  inglise keele õpetaja Ryan Matthews ja  nõustaja Kelly Taylor räägivad probleemist Harryle, , kes saab kiiresti aru, et seda tuleb hoida saladuses.

2.The Jet Set
Dixon avaldab miljet, kui ta üritab saada lacrossi riimi, Annie üritab saada kooli kevadmuusikalis osa, aga ta kohtub Ty'ga, üks populaarseimaid poisse koolis. Ty avaldab Annile muljet, kui kustsub ta San Farnciscosse õhtusöögile ja nad lähevad sinna lennukiga.

3.Lucky Strike
Annie ja Dixoni reedeõhtused plaanidele tuli ootamatu lõpp, kui nad daid aru, et Harryl Ja Debbiel on plaan minna perekonnaga bowlingusse. Kui Ethan, Navid ja Silver ilmusid bowlingusse , siis said Harry ja Debbie alles aru, et nende perekondlikud asjad on kontrolli alt väljunud, kuna nende lapsed tahavad aega veeta sõpradega. Ty ilmub bowlingusse, kuna Annie pea valima kas veeta aega Ethani või temaga. Naomi tahab veeta õhtu isaga ja teha talle väiksese kingituse. Dixon avastab, et Silver magab oma autos, kuna tema ema on alkohoolik ning Silver ei taha kodus olla.

4. The Bubble
Debbie on üllatunud. Tabitha üritab läheneda Adriannale, kuid see ei lähe hästi, siis siis Kelly vennam Brendat, et ta võtaks Ära Adrianna rolli näidendis. Dixon on mures oma prekonna finantsolukorra pärast ja räägib Natiga, et ta saaks Peach Pitis tööd. Naomi avasta, et ta ise petab tema ema ja on sellest shokeeritud, sest tema vanemate abielu on lõppemas. Anniekäib väljas ikka Tyga ja on nõustub kohtinguga koos Ethaniga.

5.Wide Awake and Dreaming
''Kevade ärkamise'' öö on lähedal, Anniel ja Tyl on palju aega koos veeta ja Ty korraldab järelpeo oma hotellitoas.Harry näeb Anniet ja Ty'd suudlemas lava taga  ja hiljemm Debbie seltab kui kiiresti Annie suhe edasi liigub. Naomi ei ole nõus sellega, et ta vanemad lahutavad. Brenda, Kelly ja Ryan  üritavad aidata  Adriannat team probleemiga  andes annile võimaluse osaleda näidendi pearollis.

6.Model Behavior
Brenda, Kelly, Ryan ja Harry astuvad vastu Adriannale seoses tema probleemidega, aga Adrianna valetab, et ei kasuta narkootikume. Kui Debbie antakse võimalus osaleda Nayloni ajakira fotosessioonil. Ryan soovib, et Annie oleks Adrianna partner ülesandes ja Annie nõustub, kuigi see on talle veidi vastumeelne. Naomi otsustab et moeshow on ideaalne kohta, kus ta vanemad võiks uuesti kokku saada, aga tema plaan ebaõnnestub, kui tema vanemate vahel tekib suur tüli. Annie tunneb ennast halavasti peale seda, kui ta saab teada, et Adrianna valetas oma suhte kohta Tyga.Lõpuks Naomi ja Ethan leiavad lahenduse oma suhtele.


7.Hollywood Forever
Ethan Ja Annie teevad kooliülesannet koos nukuga.Silver ja Dixon on taas lähedasemad. Harry ja Debbie on sunnitud tegeleba Tracyga, kes teatab, et palkas eradetektiivi otsima nende poega, kellest Tarcy ja Harry olid loobunud aastaid tagasi. Naomil on loodusetu aidata Adriannat narkootikumide mahajättmisega. Ryan on proovib netikohtamisi, et saada üle toelistest tunnetest Kelly vast.

8.There's No Place Like Homecoming
Annie valmistub ette autojuhilubade testiks.Adrianna tunnistab,et kasutab uimasteid ja seega puhastab Naomi nime ja on sunnitud minema võõrutusravile. Adrianna leiab et Navod toetab teda. Tantsuõhtul satuvad kokku Ryan avastab, et Kimberly müüb narkootikume, kuid ta üllatub, kuis saab teada, er Kimberly on hoopis salapolitseinik.

9. Secters And Lies
Harry ja Debbie räägivad Annile ja Dixonile, et Harryl on veel üks poeg, kellest ta oli loobunud ligi 22 aastat tagasi. Dixonile ei ole sellest midagi, kuid Annile ei tundu se meeldivat ning Annie veedab tüdrukuteõhtu Silveri, Naomi ja Adriannaga. Kuid tüdrukteõhtust saab kiiresti suur joomapidu koos poistega. Adrianna ja Navid saavad lähedastemaks.

10.Games Peolple Play
Naomi näeb Ethanit ja Anniet suudlems, ning on pettunud, et Annie talle valetas. Õpilased on shokeeritud et Ryanil on suhe üliõpilasega ning Ryan otsutab selle tõttu võtta puhkust. Debbie ja Harry korraldavad Annile kuuteistkümnenda sünnipäevapeos, ning kõik on üllatunud, peale naomi, kui keegi Annie minevikust sinna ilmub. Annie ja Naomi ülitsevad selle tõttu. Adrianna saab teada, et Navid on neitsi.

11. That Which We Destroy
Kelly ja Brenda niigi õrn sõprus sab uue hoobi, kui Kelli avastab, et sõbranna magas Ryaniga. Harry poeg Sean tuleb Wilsonite juurde elama. Naomi eelistab uute sõprade seltskonda. Silver on armukade, kui kena kisakooritüdruk Dixonile liiga palju tähelepanu pöörab.

12. Hello, Goodbye, Amen
Annie kuulab pealt Seani kõnet, mis paneb teda kahtlustama, kas Sean on see, kes ta väidab, end olevat. Brenda reedab Kellyle oma saladuse ja Christin tuleb lagedale paljastisega, mis jahmatab Dixonit. Adrianna kuuleb uudist, mis võib tema elu muuta.

13.Love Me Or Leave Me
Thabita kingib Annile ja Dixonile uue auto ja pahandab sellega Debbiet. Ethan ja Annie sõidavad salaja Palm Springsi romantilist nädalavahetust veetma. Adrianna paljastab Naomile oma salduse ja nad saavad uuesti sõpradeks. Navid ei tea, kuidas Adrianna uudisesse suhtuda.


14.By Accident
Adrianna lepib beeiootusega ja paljastab lapse isa nime. Mathhewi tagasitulek tekitab koolis segaseid tundeid. Annie ihkab '' Anthoniuse ja Klepopatra'' peaosa ning näidendis soovib ka osa Ty. Silveril ja Dixonil on probleeme ja Dixon küsib emalt suhte asjus nõu.


15. Helb Me Ronda
Annie ja Ethani suhtes tekivad mõrad, kui oma elus pettunud Ethan veedab rojkem aega Rhondaga , kui oma tüdruku Anniega. Adrianna räägib oma rasedusest lapse isale ja tolle vanemad on nõus teda aitama, kuid teatud tingimustel. Silver ütleb Dixonile viimakse sõnad, mis poiss kuulda tahtis, kuid tulemus pole ootuspärane.


16. Of Hearthbreaks And Hotels
Naomi on rahul oma uue eluga hotellis ja ta flirdib kuuma baarmaniga hotellist.Silver muutub äärmiselt ärritunuks, kui avatsab e tema planeeritud Valentiinipäeva õhtusöök, ei kulge planeeritult. Annie muutub üha enam armukadedamaks, kuna Ethan veedab veelgi rohkem aega Rhondaga.


17.Life's A Drag
Naomi püüab saada Liamiga lähedasemaks, kui pakub ennast tema mateemaatika abiõpetajaks. Silver võtab asju liiga tõsiselt ning valmistab Dixonile filmi, näitamaks, et ta armastab teda. Silver näitas filmi oma kaaslastelening isegi Rayan oli väga shokeeritud, et Silver oli filminud ennast ja Dixonit intiimses olukorras. Ethani ja Annie suhe jääb üha kaugemaks, aga probleeme tuleb juurde kui Adrianna näeb, et Ethan ja Ronda suudlevad.


18.Off The Rails
Ryan üritab Silverit päast videot aidata, kuid too kaob ennem, kui Ryan teda aidata saab. Dixon seletab asja vanematele, kes on shokeeritud. Ryan ja Kelly otsivad Silverit kodust, kuid vistiit osutub mõtetuks, kuna teda pole seal. Adrianna poel kindel kuidas ta tulevikus lapsega hakkama saab ja selle tõttu pakuvad nad Navidiga ennast Kellyle lapsehoidjaks.


19.Okaeri, Donna
Silver ja Kelly on üllatunud, kui Donna nende juurde ilmub. Naomi liitub Habitat ehitaba päras kooli, kuna seal osaleb samuti Liam.


20.Between A Sign A Hard Place
Harry ja Debbie müüsin lõpuks maha oma kodu Kansases ja valmistuvad Berverly Hillsis asjade müügi korraldamiseks. Donna tahab avada Rõivapoodi Bverly Hillsis. Ethani ja Liami sõprus areneb. Naomi ja Annie lapivad oma sõprust, aga kui tuleb välja Naomi isa skandaal, siis Naomi usaldus Annie vastu kaob. Navidil Ja Adriannal on itervjuu, lapse tulevaste kasuvanematega.


21.The Dionysian Debacle
Silver kohaneb uue kooliga, kui samas Wilsonid tegelevad Naomi, kui oma külalisega. Naomi veenab Anniet minema Liam ja tolle sõbraga topeltkohtingule, kui Annie on shokeeritud, kuidas õhtu lõppeb. Kui Naomi vanem õde Jen Beverly Hillsi ilmub, ei ole tal õrna aimu ka kuidas seal asjad üles paisuma hakkavad.


22.The Party's Over
Adrianna Ja Navid räägivad oma tulevikuplaanidest sõpradele, kuid nad ei oodanud sellistreaktsiooni. Türukud korraldavd tüdrukteõhtu nin Liam, Ethan ja Dixon korraldavad ka Navidile toreda õhtu.


23.Zero Tolerance
West Beverly Lõpuball on täis üllatusi.Nomi saab teada, et Jen ostis läbi tema krediitkaardi uue kodu, aga peabi unustab oma probleemid, kui Liam palub teda lõpuballile. Kelly üritab hoida Ryaniga vahemaad, kuna too on nüüd Jeniga.Dixon oli üllatunud, et ta valiti lõpukuningaks ja Silver veel enam, et ta sai Lõpukuningannaks.


24. One Party Can Ruin Your Whole Summer
Navid ja Adrianna veedavad lõpuballi öö sünnitustoas ja Brenda on Adriannale toeks. Parast lõpuballi, on järelpidu Naomi uues majas. Naomi on sõnatu kui avastab, et Liam on maganud kellegi teisega. Naomi on maruvihane ning süüdistab kõiges Anniet. Annie lahkub peolt ingn teem midagi, mis jän teda kumitama, terveks team elusk. Dixoni ja Ethani vahel tõuseb tüli, kui Dixon avastab, et Silveri ja Ethani vahel on midagi.