1.Up In Smoke
KUI ÜKS UKS SULGEB, SIIS MÕNI TEINE AVANEB - Neljanda hooaja esilinastuses on grupp Beverly Hillsist lõpetanud keskkooli. Naomi on tegelenud terve suve šokeeriva uudisega tema rasedusest ja peagi ta avastab, et tal ei ole seda staatust ülikoolis, mis tal oli keskkoolis. Annie saab mõned ootamatud uudised, mis hoiavad teda linnas, samal ajal kui Liam jõuab tagasi oma suviselt äraolekult, et pühenduda taas Anniele. Dixon leiab end ilma toakaaslaseta või kohata, kus elada. Ootamatu külaline testib Navidi ja Silveri suhet peale seda kui nad on kokku kolinud. Adrianna tuleb tagasi linna otsides andestust, kuid peagi ta avastab, et seda on raske saada. Ivy ja Raj on võitluses sellega, et Raj haigus läheb aina hullemaks ning Teddy võitleb sellega, et tulla ära oma pere juurest.

2.Rush Hour
KORPORATSIOONI MÄNGUD - Püüdes tagasi võita oma staatust, Noami liitub populaarse korporatsiooniga, kus ta läheb koos Anniega korporatsiooni mängudest osa võtma. Annie saab teada šokeeriva uudise uue kuti Jeremy kohta, mis võib mõjutada tema tulevikku. Liam otsustab jätta alles baari, mille ta ostis ja üllatuskülaline Alaskalt tuleb linna. Dixon leiam ebameeldiva kauboipoisi Justini oma toakaaslasena, mis võib tekitada jamasid. Navidi õde Leila otsustab Adrianna poolele asuda, mis valmistab Silverile nördimust.

3.Greek Tragedy
Pärast seda kui korporatsiooni president Holly on vaenlane, leiab Naomi ebatavalise liitlase, kes aitab tal kätemaksu kallal töötada. Annie peab mõtlema välja kiire viisi kuidas raha saada, et oma korporatsiooni kulud maksta. Liam ja Jane saavad lähesemateks, samal ajal kui Adrianna avaldab saladuse, mis võib Liamile põhjustada selle, et teda hakatakse vaatama teises valguses.  Navid peab tegelema oma onu linnatulekuga, kes üritab õõnestada Shirazi stuudiot.

4.Let The Games Begin
MAGUS KÄTTEMAKS - Navid üllatab Dixonit, et vabandad asjade eest, milel ta muusika karijääris ära rikkus, kus Dixon tunneb survet, et teha üks laul. Naomi haub kättemaksu, et rajalt maha võtta rivaal Holly ja seda tema krporatsiooni Kreeka mängude ajal, mis nõuab Austini abi, kuid mis tekitab nördimust Naomis.  Silver juhendab katastroofilist reklaami Liami baarile, samal ajal Ivy tunneb lõhestumist oma suhte ja sõprade vahel.

5.Party Politics
VÕITLE OMA ÕIGUSTE EEST - Silverilt palutakse teha kamaaniavide poliitilise kandidaadi Marissa Harris-Young jaoks, kes seisab vastamisi Teddy onuga. Teddy läheb tagasi vanadesse aegadesse ja Annie läheb Leilaga olulisele kohtingule. Üllatuskülaline külastab Liamit ja Jane, kuid samal ajal ei saa Naomi ühe kasvavaid tunedei Austini vastu maha raputada. 

6.Benefit Of The Doupt
KÜLALISSTAARINA KELLIE PICKLER - Liamile pakutakse modellitööd pärast seda kui agent näeb reklaami tema baaris. Annie leiab, et talle on hakanud meeldima ebameeldib kutt. Korraldatakse heategevuslik talendikonkurss, et koguda raha Raj vähi raviks, Naomi on otsustanud võita võistluse, et näidata koht kätte Sallyle, kes on Austini linnaväline külaline. Muusikaga töötamise ajal Dixon ületab oma piirid ja kaotab kontrolli, mis seab Adrianna temaga vastamisi.

7.The Grate Maquerade, Naomi Clark
KÜLALISSTAAR BRANDY NORWOOD - Naomi peab koos töötama oma peamise vaenalse Hollyga, et korraldada kostüümipidu, mis toob kaasa ootamatuid tagajärgi. Navid plaan võtta oma onu Amal vahel on ohus, samal ajal Silver saab aru, et poliitiline kanditaat Marissa Harris-Young, ei ole see kellena ta tundub olevat. Adrianna on hoiab ennast Dixoni läheduses, et too püsik kaine ja Annie pea otsustama kas ta annab Patrickule uue võimaluse. 

8.Vegas, Maybe?
KÜLALISSTRAAID VINNY GUADAGIONO JA BILLY RAY CYRUS - Grupp läheb Vegasesse, kus Naomi kohtub Austini isaga, keas on kantri staar Judd Ridge. Poisid satuvad basseini juures kokki kuulsusega, kus Liam saab kutse kuulsuste pokkerituurile. Dixon ja Adrianna saavad lähesemateks. Ning Navid näeb võimalust võtta oma onu vahele. 

9. Thousand Words
SA EI SAA ALATI, MIDA TAHAD - Silveri video Teddy pulmadest Vegases on lekkinud pressini ja sellel on laastavad tagajärjed tema onu kampaaniale. Liami modellikarijäär on Shelia poolt viidud järgmisele tasandile ja Annie kindlameelselt aitab Dixonit, isegi kui abil on kõrge hind. Ivy ja Raj otsustavad planeerida oma tulevikku.

10.Smoked Turkey
Dixon üritab suhet jätkata vastupidava Adriannaga, samas Ivy ja Raj võtavad teemaks oma suhte. Liam plaanid pühade õhtusööki oma sõprade jaoks ja ootamatu külaline ilmub kohale. Naomi läheb äärmustesse, et tõestada oma armastust Austini vastu. 

11. Project Runaway
KÜLALISSTAAR JANICE DICKINSON - Dixon võitleb kisuatustega kui ta üritab tagasi muusika maailma pöörduda. Annie astub Jeremyle vastu, kes tegeleb tema päranduse asjadega. Naomi ja Holly häbistavad üksteist moeshowl otse Janice Dickinsoni ees. Navid otsib oma onu vahele võtmiseks võimalusi. Ja tedi teeb suure otsuse, mis ärritab Silverit.

12.O Holly Night
Naomilt palutakse tema uue bossi Racheli poolt, et ta vaataks üle oma peamise vaenlase Holly sünnipäevapeo. Annie murrab sisse Jeremy korterisse, et meeleheitlikult leida tõendeid sellest, et ta saaks jätta oma päranduse endale. Navid satub jamasse peale seda kui ta läheb oma Onu Amaliga kaasa, et teha tehing potensiaalse ostjaga. Ja Liam avastab shokeerivaid uudiseid Annie kohta.