1. Senior Year Baby
MAAVÄRIN PÕHJUSTAB BEVERLY HILLSIS KAOST JA SURMA - Beverly Hillsi raputab maavärin.Naomi on terve suve tegelenud tagajärgedega,mille põhjuseks oli Mr.Cannon, kes teda vägistas.Debbie üritab hoida peret koos.Teddy ja Silver on õnnelikumad, kui kunagi varem, kuni vigastuseni, mis võib lõpetad Teddy tennise karjääri.Navid tervitab Adriannat, kui too jõuab tagasi oma suvetuuritl koos Javieriga, kuid nende saabumine toob ootamatu surma.Ivy ja Dixon saabuvad tagasi oma suvepuhkuselt Austraaliast.Annie ja Liam avastavad, et nende sõprus on väga tugev, kuid see lõpeb.

2.Age Of Inheritance
Naomi saab teada, et tal on nüüd juurdepääs oma usaldusfondi rahale, niisiis ta otsustab pidada suure sünnipäeva peo, kus The Honey Brothers esitavad mõne laulu. Dixon, Navid ja Liam otsustavad viia Oskari(Blair Redford) õhtul linna välja..... aga pidu lõppeb, kui Ivy leiab Facebooki pildi Dixonist, kus ta teeb(a body shot off?) tüdrukule. Anniel oli kohene side Charliega(Evan Ross) poisiga, keda ta kohtab kohvikus, aga tundub palju huvitavam uurida tema suhte võimalusi Liamiga. Jen on sunnitud minema voodi puhkusele kuniks laps sünnib ja tal pole muud valikut, kui lubada Ryan enda ellu. Silver räägib Teddyle oma joomise murest.

3. 2012 Vision
Naomil on vahepeal mälupildid tema vägistamisest ja ta hakkab võtma unerohtu, et saada magada öö läbi. Mr Cannon kutsub Silveri külla oma korterisse, et vaadata oma uut dokumentaalfilmi ja salaja libistada midagi tema joogi sisse. Samal ajal Teddy ärkab üles pärast öö otsa joomist ja mõistab,et on kellegiga koos. Dixon õpib, et vasupidiselt mida ta oletas, on Ivy neitsi. Annie räägib oma bossile Katherinele(Lisa Waltz) oma imelikust käitumisest ja on shokeeritud, kui ta teeb pakkumise millest tal pole nähtavasti võimalik keelduda. Adrianna laulab uut varastatud laulu jumalateenistuses, aga varsti ta kahetseb oma otsust teha nii, kui video läheb viirusena veebi.

4.The Bachelors
Silver plaanib vähi-teadlikuse heategevus sündmust, et austada oma ema ja kaasab Navidi, Dixoni, Liami ja Teddy abi, et nad ilmuksid poissmeeste oksjonile. Ian (Kyle Riabko), teatri õpilane West Bev-is, toodi appi koreograafiks tansu numbril oksjonil, aga kõik jääb seisma, kui Teddy suunab mõned negatiivsed sõnad tema poole. Annie ja Adrianna avastavad tõe Naomi ja Mr. Cannoni kohta. Annie avastab, et Debbie raha mured ja otsustab teenida kiirelt natuke raha. Ivy ja Dixon otsustavad veeta öö koos, aga Dixon peatab selle, kui Sasha saabub elu muutvate uudistega.

5.Catch Me If You Cannon
Silver, Naomi ja Adrianna mõtlevad välja plaani kuidas tõestada, et Mr.Cannon Naomit vägistas, kuid halb ajastus viib asja kontrolli alt välja. Teddy ja Ian peavad tegema ühiskondlikku tööd kakluse pärast.Dixon tunneb hirmu oma elu pärast ja tõukab Ivy eemale, mis viib ta otse Oscari käte vahele.Rase Jen üritab leida omale uut assistenti ja Debbie vajab tööd.

6.How Much Is That Liam In The Window
Värsked vanemad Jen ja Ryan saavad teada Naomi vägistamisest ja Jen otsustab ise selle ajsaga edasi tegelda.Victor organiseerib Adriannale fotosessiooni ning see peaks olema topless fotosessioon.Kui Navid ja Silver seda vaatavad on nad shokis.Annie avastab Charlie tumeda ja häiriva külje, kui läheb vaatama tema lavastuse proovi.Liam leiab töö rõivapeoe vaateaknal.Salapärane klient pakub talle võimaluts, millest ta ei saa keelduda.Dixon vabandav Ivy ees lakumineku pärast, kuid ta ei mõista, et Ivy ostustas oma süütuse kellelegi teisele kaotada.Oscar kimbutab Laureli ja Ivy saab teada shokeerivad uudised nende mineviku kohta.

7.I See London, I See France
Ryan julgustab Naomit Mr. Cannoni vastu üles astuma ja vastutab ise tagajärgede eest. Oscar aitab Naomit seoses Mr. Cannoniga. Ivy otsustab Dixonile öelda, et ta magas Oscariga. Navid ja Silver osalevad pidulikult öhtusöögil ja Annie, Teddy, Liam ja Ian osalevad The Undies üritusel. 

8.Mother Dearest
Adrianna peab oma kutse-ajakirja eelpoele-Navidile tühistama, kui Victor korraldab minemise koos Joe Jonasega, et tõsta tema pilti. Annie ja Dixon külastavad oma isa, aga nad on shokeeritud, kui naine avab ukse. Seeria ebaõnn juhatab Jeni otsusele, et ta on halb ema, niisiis teeb ta otsuse Ryani ja oma poja parimates huvides. Naomi ja Ivy plaanivad kättemaksu Oscarile, mis seisneb tema ujumispükste äravõtmises Beach Clubi basseinis. Navid avastab, et ta isa kasutab alaealisi tüdrukuid oma pornofilmides ja veenab Silverit, et ta läheks luurele.

9.They're Playing Her Song
Teddy hakkab ennast mugavana tundma oma uues olemuses ning otsustab külastada baari WestHollywoodis, kus ta peagi taipab, et unustas oma rahakoti ja peab Ianilt abi paluma. Annie on valmis oma suhte koos Charliega viima järgmisele tasandile. Üksikisa Ryan pöördub nüüd Debbie poole abi saamiseks. Adrianna tähelepanu on suuresti tema kuulsusel ilma, et mõistaks Navidi probleeme.

10.Best Lei'd Plans
TEDDY JA IAN SUUDLEVAS - Naomi hüppab tagasi kohtingumaailma kui ta märkab ühte Ivy kuuma surfisõpra ning teeskleb nagu ta teaks palju surfamisest. Ivy on vihane oma ema peale Oscari pärast ja otsustab suhteid isaga taastada. Dixon otsustab aidata Demmie kohtingumaailma kui lisab ta inernetikohtingute nimekirja. Kuid esimeselt kohtingult hiilib ta koos Ryaniga minema. Teddy saab armukadedaks kui ta näeb Iani koos teise kuttiga.

11.Holiday Madness
JÕULUD BEVERLY HILLSIS - Adrianna rendib mõisaja otsustab teha suure peo koos uisutamisväljaku ja päkapikkudega. Kõik on korras Adrianna maailmas, kuni Victor otsustab avaldada Adrianna saladuse meediale. Annie otsustab peo vahele jätta, et Liami eest hoolt kanda, mis viib välja nende vana suhte juurde, mille nad lõpetavad Dixoni voodis. Ivy kohtumine isaga ei lähe nii nagu plaanitud. Teddy ja Ian arutavad oma tundeid ja otsustavad oma suhet salajas hoida, kuid Dixon näeb neid suudlemas. Navid ja Silver jagavad oma tundeid ja mõistavad, et nad mõlemad tunnevad sama moodi. Naomi jõuab peolt koju ja leiab ootamatu külalise.

12.Liars
NAOMI VÕTAKSE PANTVANGIKS TEMA VÄGISTAJA POOLT - Naomi võtekase oma kodus pantvangiks kontrolli alt väljunud Mr.Cannoni poolt, kelle kogu olukorra tegelikus eesmärgiks on Silver. Annie ja Dixoni nõbu Emily, kes saabub Kansasest pikemaks külastuseks, aga kohe alguses hakkab ta Annie närve sööma. Dixon astub vastamisi Teddiga, et rääkida suudlusest Ianiga ning lubab Teddyle, et hoiab seda saladuses. Surfamise praktika ajal Ivyl on ebameeldiv olukord ning ta ei ole enam kindel kas saab surfivõistlusel osalda. Adrianna maailm jätkab kokkuvarisemist, kui ta astub üles jutusaates, et rääkida temapoolne lugu. Navid ja Silver hoiavad nende tundeid veel saladuses.

13.It's Getting Hot In Here
Naomi, Adrianna, Silver ja Annie otsustvad teha tütrukute nädalavahetuse ja suunduvad Ojaisse, kus tegeletakse joogaga. Annie üritab holla hea nõbu ja kustub Emily kaasa nädalavahetust veetma. Emily meelgea unustab Annie üles äratada saunu koosviibimise ajaks ning kasutab ära võimalust tüdrukud taaskord Annie vastu pöörata. Naomi, kes esialgu mõtles et , kogu see lõdvestumise asi on tobe, ostustab siiski jääda. Silver jookseb kokku Navidiga ja neil kahel on salajane kokkusaamine. Samal ajal Debbie planeerib romantilist ühtusääki koos Ryaniga, kuid see katkestatakse Dixoni poolt, mille tõttu Ryan peab leidma kiiresti koha kuhu ennast peita. Charlie mõistab, et Anniel on tunded Liami vastu.

14.All About A Boy
TEDDY RÄÄGIB SÕPRADELE TÕTT. Navidi jaok smuutub kõik, kui saab teada, kuidas Adrianna kasutas last, kelle t aoli adopteerimiseks andnud. Adrianna ostib tuge Silverilt ja teeb šokeeriva avastuse. Annie saab võimaluse kanditeerida näidendisse ja Emilyl tuleb idee teda saboteerida. Naomi naaseb vaimselt tagasitõmbumiselt ning otsustab korraldada peo Guru Sona jaoks, kuid selgub, et Guru polegi see kelleks Naomi teda pidas. Ivy on närvis vette tagasi minemise pärast peale oma õnnetust. Teddy'lt pressitakse midagi välja ja ta üllatub, kui saab teada, kes on selle taga.

15.Revenge With The Nerd
Navid ja Dixon üritavad veenda muusikaprodutsenti, et teha muusikavideo Shirazi Studios. Adrianna kahtlused leivad kinnitust ning ta ütleb Silverile oma kätemaksu sisust. Emily üritab Anniet kõrvale juhtida ja ning Liamile lähedale pääseda, kuid tema plaan saab tagasiöögi. Teddy otsib tuge Silverilt. Vahepeal realiti prdutsent jälitab Adriannat ja tema sõbrad über üritavad filmida piloot ja Naomi on üllatunud oma rektsiooni pärast tema nohikust laboripartneri suhtes, kes aitab ta välja.

16.It's High Time
TEEDYLE JÄÄB MULJE, ET SÕBRAD TEMA ÜMBER KÄITUVAD VEIDRALT - Tagasi vanade trikkide juurde, Emily rikub jälle Annie tegevust - ja seda koos Annie poisiga. Naomi saab aru enda tunnetest Maxi vastu ning Adrianna teeb lõpuks suure avastuse. Ivy kohtub uue poisis Rajga ning nende vahel tekib sõprus. Dixon, Liam ja Navid viivad Teddy välja.

17. Blue Naomi
Dixon ja Navid formaliseerivad oma partnerlust ja saavad võimaluse kohtuda Snoop Doggiga, ms tähendab häid uudiseid Shirazi Studiole. Naomi proovib Maxile muljet avaldada, riietades ennast Avatari kostüümi, kuid ta ei saa reaktsiooni, mida ta ootas. Pärast tõe teada saamist Navidist Adrianna tõotab, et maksab kätte. Vahepeal töötavad Annie ja Liam koos, et Emily paljastada ja Ray panev Ivy ennast usaldama.

18.The Enchanted Donkey
Kui grupp otsustab minna puhkusele Mexicosse, palju vajatus pausile, järgneb sellele kaos. Naomi toob pikkamisi välja oma armumise Maxi vastu, teeseldes, et ta vajab lisa juhendamist. Teddy seisab silmitsi endise ermumisega, mis toob  üllatavaid tulemusi. Samal ajal Annie veab Liamit ümber linna, et saada rohkem teada selle kultuuri kohta. Vahepeal Silver ja Adrianna peavad ägedalt vimma üksteise peale Navidi pärast, mis jõuab šokeerivasse vastasseidu.

19.Nerdy Little Secrets
MIS LÄHEB RINGIGA, TULEB RINGIGA - Naomi on tüdinenud enda ja Maxi suhte varjamisest ja kardab, et Max võib teda petta ning selle tõttu jälitab ta teda akadeemilisel kümnevõistlusel. Silver hakkab käituma veidralt, mis paneb Navidi muretsema ja salaja rüümustab Adriannat. Raj aitab Ivyl ületada tema veehirmu. Samal ajal Annie alustab üksinda töötamist, vananeva näitleja Marla juures ja võrmid ebatõenäolist sõprussuhet temaga.

20.Women On The Verge
PLAHVATUS MINEVIKUST - Annie veenab Marlat, et too osaleks Hollywoodi filmi esilinastusel, mis on Marla enda üks vanematest filmidest. Samal ajal saab Ryan oma ootamatu külalise ja Teddy tõmbab Marco valesse ja hakkab mõtlema, kas ta on teda petnud. Naomi saab teada, et Max on nõustunud kolledžiga teises osariigis. Silver on jõudnud on murdepunkti pärast seda kui temani saabuvad mõned häirivad uudised, mis tekitab Dixonile ja Navidile lavalist sekkumist

21. The Prom Before The Storm
KAS SA LÄHEKSID KOOS MINUGA LÕPUBALLILE? - Ja grupp siseneb ballile. Annie ja Dixon saavad teada mningad laastavad uudised seoses nede tulevikuga, samal ajal kui Ivy saab teada, et Raj tervis on võtnud halva pöörde. Silver on haiglas ning seda ära kasutades püüab Adrianna oma suhet Navidiga taaselustada. Vahepeal on Maxi ja Naomi jõudnud sinna maani , et nad on jõudnud selle piirini.

22.To The Future 
Lõpetamiste aeg, Naomi teeb otsuse, mille tõttu ta ei saa lõpetada koos oma klassiga. Liam ütleb Anniele, et ta ei taha minna ülikooli. Adrianna on grupist välja tõrjutud, kui nad saavad teada, mida ta tegi, et Silverile kätte maksta.