1.To New Peginnings
Grupp sõpru West Bewerly koolist lõpetavad suvekooli, pärast seda kui Annie helistas politseile ja teatas Naomi juures toimuvast järelpeost.Naomi, Silver ja Adrianna on suletus sõpruses terve suve, siis Annie muretseb kogu suve inimese pärast, kelle ta alla ajas ja seejärel minema sõitis. Enamuse suvest veedavad inimesed Peach Clubis, kus Naomi ja Silver kohtuvad Teddyga-profesionaalne tennise mängia ja kuulsa filmistaari poeg. Adrianna on üllatunud, kui kohtub oma lapsepõlve poisiga ning Navid korraldab Adriannale romantilise õhtu, kus ta loodab lõpuks süütuse kaotada.

2.To Sext Or Not Sext
Naomi on endiselt Annie peale vihane. Silver loodab parandada enda suhet Dixoniga, kuis Adrianna ja Naomi arvavad, et too peaks Dixonile vada ruumi andma. Liam üritab Noami ees vabandada ja eitab, et magas Anniega, kuid selgusetuks jääb kellega ta oli. Liam ja Dixon liituvad surfitiimiga. Adrianna aitab Navidi, et too saaks teha intervjuu Teddyga, kuid Teddy on shokeeritud Navidi intervjueerimise viisist.

3.Sit Down, You're Rocking The Boat
Annie on Naomi peale vihane. Debbie ja Harry üitavad lahendada Annie probleeme ja Harry räägib oma pere probleemidest Kellyle. Dixon kohtub oa unelmate tüdruku Sashaga, ning Dixon valetab talle oma vanuse kohta. Silver üritab endiselt Dixonist üle saada. Liam töötab garaazis oam projekti kallal.

4.The Porn King
Dixon ja Sasaha jätkavad oma romaani ninga sõidavad nädalavahetuseks Napasse. Annie muutub murelikuks, kui avastab, et West Beverly õpilane Jasper on tolle mehe sugulane, kelle ta alla ajas. Navid tegeleb Andiselt Blazega ja võtab Gia ja Silveri omale appi Jasperiga intrevjuud tegema, seoses tema onuga. Asjad muutuvad keeruliseks, kui Adrianna ja Teddy suudlevad tol õhtul, kui Adrianna pidi veetma Navidiga romantilise õhtu. Liam leiab lõpuks viisi, kuidas Jenist lahti saada ning Naomile tõde ära rääkida.

5.Enviormental Hazards
Naomi saab aru, et tema testi tulemused ei ole piisavad, et CU  ta vastu võtaks, seega tahab Naomi võtta tunde kooli administraatori poja Richardi juures, hiljem ,õistab ta, et talle meeldikas palju rohkem koos olla sama kooli õpilase Jamiega. Sashale tuleb üllatuseks, kui ta saab Dixoni tõelise vanuse teada. Adrianna ja Navidi dopeltkohting koos Teddyga tekitab veidra olukorra. Adrianna on shokeeritud, kui saab teada Silveri ema tervise kohta nig ta räägib sellest Silverile.

6.Wild Alaskan Salmon
Silver ja Kelly saavad teada, et nende ema Jackie on surmes vähki. Kelly ei taha siiski oma emaga tegemist teha, kuid Silver tunneb teisiti. Navidi elu pöörab peapeale, kui Adrianna teatab,et vajab aega olla üksi. Jen manipuleerib endiselt Naomiga. Jasper ja Annie kohtuvad üha tihedamini.

7.Unmasked
Beverly Hillsi Peach Clubis on Halloween ja Adrianna kehastub Marylin Monroeks. Silveril ja Kellyl on endiselt lahkarvamused Jackie suhtes. Silver mõistab, et tema ja Teddy on midagi enamat, kui kõigest mingi projekt. Naomi jätkab oma suhteid Richardiga. Dixon saab aru, et nad Sahaga on liiga erinevad inimesed ja otsustab suhte lõpetada, aga Sasha teatab talle üllatav uudised.

8.Women's Situation
Navid ja Gia üritavad saada materjali Blazei jaoks, et annile tõeststa, et Jasper müüb uimasteid.Dixon arutab oma olukorda Debbie ja Harryga, seoses Sashaga. Jen Ja Ryan kohtuvad Pharellis.

9.A Trip To The Moon
Teddy aitab Jackiet, et Silverile üllatus teha sünnipäeva puhul, seleks, et heastada, kõik need sünnipäevad, mida Silver lapsepõlves ei saanud. Navid näeb, kuidas Adrianna ostab Jasperilt uimasteid, nüüd sai ta ka kinnituse,et Japer on uimastite edasimüüja. Tuleb välja, et Sasha valetas raseduse kohta. Annie ja Jasper otsustavad oma suhte teisele tasandile viia. Liam koos Dixoni Teddy ja Ivyga planeerivad Jeni vahelevõtmist.

10.To Thine Own Self Be True
Navid üritab Adriannat takistada, et too uimasteid ei kasutaks. Debbie ja Harry on üllatunud, kui Annie teatab,et tahab Jasperi koju õhtusöögile kutsuda. Dixon on Sash aasja pärast Debbie peale vihane. Dixon, Ivy ja Navid plaanivad, kuidas Liam saaks Naomile tõtt rääkida seoses Jeniga.

11.And Away They Go
Navid ärkab üles haiglas, kuid ta ei suuda meenutada, kes teda lükkas. Liam, Dixon ja Ivy otsustasid,et viivad oma plaani täide hobuste võidajamisel. Dixonile ei meeldi, et Annie Jasperiga koos on.

12.Winter Wonderland
Navid on kindel, et Jasper lükkas ta trepist alla ja veenis Adriannat vaikima. Annie on pettunud oma sõprades, et nad väidavad, et Jasper müüb narkootikume. Naomi ja Silver otsustavad jõuluvaheaja veeta St. Bartsis, kuid nad lähevad Beach Clubi talve tantsule. Teddy räägib oma tunnetest Silverile, muutes Dixoni armukadedaks, samal ajal Naomi ja Liam andestavad üksteisel Jeniga juhtunud sündmuse.

13.Rats & Heroes
Naomi läheb tagasi St.Bartsi, et veeta aega Liamiga. Navid ja Dixon plaanivad Jasperi vahele võtmist, et too Annie elust lahkus ja selle tõttu kutsuvad kooli narkootikumide otsjad. Dixon arvab, et tema ja Silveri suhe on tugev, kuid tegelikult varab Silver oma tõelisi tundeid Teddy vastu.

14.Girl Fight
AnnaLynne värbab omale appi Ivy appi, et lahedada prbleemid enda ja Liami vahel ning nad kolm otsustavad matkata, mida Noami pole kunagi teinud. Naomi avastab Ivy alternatiivsed motiivid ja otsustab ta nägupidi liiva sisse lükata. Naomi, Silver ja Adrianna lähevad shoppama ja jooksevad kokku Annie ja Jasperiga. Adrianna ja Gia sõprus saab sügavama pöörde. Silver ja Teddy üritavad oma suhte tööle saada. Üllatuslik külastaja ilmub Wilsonite uksele.

15.Whtas's Past Is Prologue
Gia julgutab Adriannat osalema tema uue bändi proovis. Dixoni pärisema külastab Wilsoneid ja üritab oma pojaga paremaid suhteid luua. Silver ja Teddy lähevad oma esimesele ametlikule kohtingule, kuid Silver saab asru, et on raske käsitleda Teddy minevikku. Navid otsustab Lila kohtingule kutsuda, tema tüdruk peale Adriannat. Annie saab teada, et Jasper on hakanud teda jälitama. 

16.Clark Raving Mad
Adrianna on nüüd pealaulja tema uues bändis Glorious Steinems ning Naomi ja Silver teavad nüüd Adrianna tunnetest Gia vastu ning need kaks lähevad välja kohtingule. Teddy üritab testida Silverit tehes ta armukadedaks. Dixoni ja tema pärisema side jätkub. Liam satub oma kasuisale peale teise naisega ja virutab talle. Debbie kohvitab koos oma jooga treeneriga, kuid too ületab piirid.

17.Swaety Palms and Weak Knees
Annie tegelb Jasperiga seoses sellega, et too tahtis kõrgelt alla hüpata. Nüd üritab ta temaga rahu luua. Silver ja Teddy otsustavad minna topeltkohtingule koos Naomi ja Liamiga, mis jätab Dixonile ja Ivyle tunde nagu nad oleks kõrvale jäetud, nii et need kaks teevad võlts kohtingu. Adrianna esineb esimest korda oma bändiga ja teeb oma teatavks oma suhte koos Giaga vägagi suure publiku ees. 

18.Another Another Change
Naomi väike valge vale tuleb välja. Annie on valmis lõpuks oma suhte Jasperiga seljataha jätma. Dixoni ja Ivy võlts kohtingu olukord jätkub ja nad otsustavad teha otsuse, mida kumbki neist ei oodanud. Adrianna ja Navid peavad maha sõbraliku vestluse, kuid see i mõju hästi Giale ja Lilale. Liami pärisisa külastab teda ootamatult, kes on just vanglast vabanenud.

19.Multiple Choice
Naomi peab tegema mõned vabandused Mr.Cannonile jama pärast, mis ta talle põhjustas. Silver ei nõustu Teddy otsusega, et too tahab jätta ülikooli vahele ja keskenduda oma tennise karijäärile. Liam ja ta isa Finn on taas ühendunud  ning Liami üritab taastada oma suhet isaga. Debbie paljastab Harryle, et ta suudles oma jooga treenerit, mis sunnib neid arutama oma hiljutiste probleemide üle. Annie kuuleb oma vaenmate vestlust pealt ja pöördub abi saamiseks Liami poole. Just siis kui Naomi mõtles, et ta elu on tagasi joonel ta õde Jen naaseb.

20.Meet the Parent
Teddy kutsub närvis Silveri teist korda kohtuma oma isaga ja see ei lähe nii nagu plaanitud.Adrianna ei suuda uut laulu kirjutada ning pöördub Navidi poole ja mõistab, et tal on ikka tunded tema vastu. Adrainna salvestab koos Javer Lunaga laulu. 

21.Javianna
Adrianna suhe popstaari Javieriga jätkub, samal ajal kui Navid üritab talle öelda, mida ta tunneb. Jen võtab kontrolli Noami rahaasjade üle ja jätab Naomi täbarasse olukorda. Krediitkaartideta Naomi on liiga häiritud, et mõista Liami probleemi, nii et Liam pöördub Annie poole.Ivy kutsub Dixonit veetam suve Austraalias, kuid see plaan ei sobi tema vanematele. Jasper naaseb.

22.Confessions.
Annie ja Liam testivad Liami uut paati, kus nad jagavad oma tumedamaid saladusi. Liam ütleb lõpuks Naomile, et nende suhe ei tööta, jättes ta üksildasemaks kui kunagi varem.